Kieno numeris 18774181180

Kieno numeris 18774181180?

Jei sulaukėte skambučio iš 18774181180, palikite komentarą kokiu tikslu šis numeris skambino. Taip pagelbėsite kitiems lankytojams, ieškantiems šio numerio. Nežinote kieno numeris ? Skaitykite komentarus žemiau, komentuokite ir taip gaukite informacijos apie minėtą numerį.
Lankytojai šio numerio ieškojo 20 kartų(-us)
Komentarų apie šį numerį 1
Paskutinį kartą tikrintas 2023-06-05 15:39
Tarptautinis numerio formatas +187 (741) 81 180
Vietinis numerio formatas

Kaip sužinoti kieno numeris 18774181180?

Jei atsiliepimų apie neradote, pabandykite šį numerį pagooglinti. Dažniausiai, jei skambintojas yra žinomas ir skambina ne vienam asmeniui - numeris jau turės komentarų bent viename portale.

Atsiliepimai

Mindaugas parašė · 2023-05-05 10:21
Atsiliepimas apie
Atsiuntė pranesimą anglų kalba ,elektroniniu paštu " edxbdeobxuf@gmail.com" , kad nusiskaitė 349 Eur uz antivirusinės programos MC Afee metinę prenumeratą, kurios as neužsakiau. Pranesime buvo parašyta , kad jei noriu nutraukti prenumeratą ir susigražinti atseit jau nuskaytytus pinigus, reikia skambinti šiuo telefonu 18774181180. Paskambinus atsiliepė zmogus ir anglų kalba ir pradėjo diktuoti instrukciją, kuri pirmiause buvo skirta įdiegti Rust desk nuotolinio kompiuteriu valdymo programą , poto ant ekrano pasirode forma kuria reikia uzpildyti: Vardas , Banko vardas, sutikimas su on line pervedimu. (Matomai jau turėdamas nuotoline prieigą prie mano PC ant ekrano Su NOTEPAD parašė tuos kelis klausimus, nes pastebėjau kaip juda pelė be mano veiksmų).Ta forma matomai tik dėl akių suteikti daugiau oficialumo. Po to tas žmogus liepė jungtis prie banko ir patikrinti ar pinigai jau atejo ir ten kažką patvirtinti. Bet aš sioje vietoje sustojau ir pradėjau jo klausinėti, kaip jis galėjo nuskaityti pinigus nuo kortelės jei ten jų tiek nebuvo, tada jis pasakė, kad iš kreditinių kortelių gali nuskaityti pinigus skolon, o aš jam sakau, kad mano kortelė debetinė ir skolon neduoda. Na jis tada nerišliai pradejo kalbėti apie kažkokias specialias tarptautines bankines operacijas ir tt... . Tada aš jam sakau, kad aš negaliu jungtis prie banko kai ka tik buvo instaliuota RustDesk ir prisijungimo prie banko procesas bus matomas kitiems ir todėl aš pranešu apie tai policijai. Tuomet tas žmogus labai supyko ir pradejo grasinti didelėm baudom ir tt. Ir nutraukė pokalbį. Poto greitai pašalinau programas, kurios buvo įdiegtos instruktažo metu. Taigi laiku sustojau.
Daugiau komentarų
Palikti komentarą

Turite daugiau informacijos apie šį numerį? Jei jums skambino 18774181180, galite palikti komentarą apie šį tel. numerį kitiems, šio numerio ieškantiems asmenims.


Ieškoti kito numerio